طراحی وب سایت چیست - مروری - طراحی سایت چیست

طراحی وب سایت چیست - مروری - طراحی سایت چیست

طراحی وب سایت چیست - مروری - طراحی سایت چیست

Blog Article

به یک بخش وبلاگ هم نیاز دارم. اگه می تونید یک اپلیکیشن اندروید هم براش بسازید که عالی میشه. تمامی مسائل سئو هم باید رعایت بشه. داشتن نمونه کار هم الزامی هست

از همین رو ما در میهن وردپرس در دو سال اخیر تصمیم گرفته‌ایم که توسط تیم برنامه‌نویسی خودمان چند قالب وردپرس کاملا ایرانی را بسازیم و این کار را نیز کردیم. ما در این قالب‌های ایرانی سعی کردیم تمامی امکاناتی که قالب‌های بین المللی دارند را اضافه کنیم و در حال حاضر با افتخار می‌توانیم بگوییم که قابلیت‌ها و امکانات این قالب‌ها حتی از قالب‌های مشابه خارجی خود بیش‌تر است و کاربرد بیش‌تری مخصوصا برای وب‌سایت‌های ایرانی دارد؛ گوشه‌ای از این امکانات عبارتند از:

در واقع تیم پشتیبانی همواره به بررسی سایت می‌پردازد و از سایت نگهداری می‌کند. در کنار تیم پشتیبانی فنی باید یک تیم پشتیبانی پیگیری وجود داشته باشد تا سفارشات و ارسال آنها را پیگیری نماید و پاسخگوی مشتریان باشد.

کاهش هزینه‌های مختلف مانند اجاره یا خرید محل و انبار و ... برای صاحب کسب و کار و مقرون به صرفه بودن آن

مگه میشه یه شرکت انقدر خفن باشه. مرسی که هستید.موفق باشید. پاسخ

سوال اولم دررابطه بااین هست که آیاامکان گذاشتن تبلیغات سایت های دیگردرفروشگاه موجوداست؟وایاسایت ساززرین به اطلعات فروشگاه مان دسترسی خواهدداشت؟

خب بعد از همه این کار ها به خودتان جایزه بدهید و آدرس وب‌سایتتان را در مرورگر وارد کنید؛ تعجب نکنید همان طور که مشاهده می‌کنید شما بدون یک خط کد و ساعت‌ها و ماه‌ها برنامه‌نویسی صاحب یک وب‌سایت فوق‌العاده جذاب و مخاطب‌پسند شده‌اید!

ما پرتال را به نحوی ساخته‌ایم که هر کس بتواند با صرف کمی وقت، کار با آن را یاد بگیرد.

در این بخش ما برای شما عزیزان تعدادی از نمونه کار های و قالب های ساخته شده توسط وب تک را گرد هم آورده این تا شما عزیزان بیشتر با امکانات و ویژگی های منحصر به فرد هر قالب آشنا شوید.

البته خالی از لطف نیست که این را هم به شما عزیزان بگوییم که به اسم طراحی سایت ارزان شما در آخر که مبالغ خود را جمع میکنید متوجه اين سايت این میشوید که مبلغ قابل توجهی هزینه کرده‌اید و آن نتیجه لازمه را دریافت نکرده اید.

پشتیبانی این قالب‌ها توسط تیم متخصص میهن وردپرس انجام می‌شود، چرا که طراحی و توسعه‌ی آن توسط تیم میهن وردپرس بوده است. ✔

به طور مثال ” من چه مقدار حجم هاست، نیاز دارم ؟ “؛ همان‌طور که شما هم در تصویر بالا مشاهده می‌کنید به جز قیمت و میزان حجم هاست، هیچ گونه تفاوت در انواع پنل‌های مختلف هاست وجود ندارد.

پس از آن می‌توانید بر روی این کلمات و عبارات سئوسازی انجام دهید تا در نتایج برتر حضور یابید.

به هیچ وجه – اینکه قیمت لوگو تعیین کننده‌ی کیفیت، اختصاصی بودن و خاص بودن آن باشد به هیچ عنوان معیار درستی نخواهد بود.

Report this page